Super Indukcyjna StymulacjaSIS czyli Super Indukcyjna Stymulacja to innowacyjna technologia w służbie rehabilitacji. Jest to bezbolesna stymulacja polem elektromagnetycznym o bardzo wysokiej intensywności, które głęboko przenika przez struktury tkanek i stymuluje procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym. Impuls wysyłany przez urządzenie jest na tyle silny, iż jest on odczuwalny przez pacjenta np. jako skurcze mięśni, wibracje lub mrowienie. Moc zabiegu dobierana jest indywidualnie do pacjenta. 

SIS jest opatentowanym urządzeniem o dużym zakresie częstotliwości, dlatego spektrum zastosowań tego urządzenia jest szerokie. Najczęściej z rehabilitacji SIS korzystają pacjenci z bólem mięśni lub stawów, w szczególności gdy są to przewlekłe lub ostre schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego lub nerwowego. Po urazie lub operacji SIS bardzo skutecznie redukuje ból, przyspiesza gojenie, wzmacnia mięśnie, a także redukuje napięcie spastyczne będące np. skutkiem udaru. Dzięki poprawie miejscowej cyrkulacji krwi i przyspieszeniu metabolizmu, SIS ma doskonałe efekty regeneracyjne i skutecznie przyspiesza gojenie złamań już we wczesnym stadium.

Zabieg SIS przeprowadza się przez ubranie, trwa on ok. 10-15 minut. Może być stosowany jako samodzielna fizykoterapia jak również jako element programu rehabilitacji. Efekty przeciwbólowe odczuwalne są już po pierwszym zabiegu, natomiast dla oczekiwanego leczniczego rekomenduje się serię 5-10 sesji wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.